Ćwiczenia na powiększenie biustu

Ćwiczenia na powiększenie biustu, czy takowe istnieją?

Regularne ćwiczenia na biust sprawią, że wyda się on pełniejszy i większy. Większość  ćwiczeń ujędrni piersi,delikatnie podniesie  i poprawi ich kształty.Ćwiczenia działają na mięśnie na których osadzony jest nasz biust.
 acaiberry 900antyoksydanty

Dzięki ćwiczenia na biust nie powiększy piersi, tak jak mogłabyś zrobić to z innymi naturalnymi sposobami na większy biust, ale sprawisz że staną się jędrne, zadbane, lekko uniesione i proporcjonalne do całokształtu.

Oto zestaw przykładowych ćwiczeń które zadbają o twój biust:

Pompki damskie -Przyjmujemy pozycję klasycznych pompek z podporem na dłonie rozstawione na odległość ramion,opieramy także kolana o podłogę, zmniejszając tym sposobem obciążenie. Wykonujemy na początek 5-6 pompek i dziennie zwiększamy o 1. Pamiętajmy o zachowaniu linii prostej pleców i kończyn dolnych podczas ćwiczeń.

Ćwiczenia z hantlami - hantle 1,5kg każdy stań w lekkim rozkroku, kolanka lekko ugięte, miednica schowana pod siebie, wyciągnij ramiona z ciężarkami do boku, na wysokość obręczy barkowej, ugnij ramiona do kąta prostego, ręce należy przybliżać łokciami ku sobie i odwodzić, ruch odbywa się cały czas przy łokciach trzymanych na wysokości obręczy barkowej , wykonujemy 3 serie po 16 powtórzeń

Ćwiczenia na powiększenie biustuMotylek -o ćwiczenie można wykonywać z 0,5-3 kg hantlami lub bez. Kończyny górne unosimy na wysokość ramion, łącząc przed twarzą przedramiona. Następnie oddalamy od siebie powstałą „konstrukcję” do momentu uzyskania kąta półpełnego przez ramiona. Powtarzamy 10 razy, w rękach można dodatkowo trzymać hantle.


Przywodzenie ramion -stań w rozkroku, ugnij kolana. Stopy skieruj na zewnątrz. Plecy trzymaj prosto, wciągnij brzuch i napnij pośladki. Wyciągnij ramiona, lekko ugięte w łokciach, przed siebie na wysokość klatki piersiowej. Chwyć ciężarki. Napnij mięśnie ramion oraz klatki piersiowej. Następnie szerokim, półkolistym ruchem postaraj się przybliżyć łokcie tak, aby znalazły się na wysokości talii. Powróć do pozycji wyjściowej. Nie zapomnij o równomiernym oddechu.

Dociskanie nadgarstków – Stoimy lub siedzimy po turecku z prostymi plecami, układamy prawą nasadę nadgarstka na lewej i dociskamy je wzajemnie. Docisk powinien trwać około 6 sekund. Ćwiczenie powtarzamy 10 razy.

Jak wspomniałem wcześniej ćwiczenia na powiększanie biustu – wpłyną bardziej na jędrność i kształt piersi.A jeśli zależy nam na powiększaniu w naturalny sposób polecał bym – tabletki na biust.

Artykuł znaleziony w google poprzez nastepujące frazy :

  • ćwiczenia na powiększenie biustu
  • cwiczenia na powiekszenie piersi
  • ćwiczenia na podniesienie biustu
  • powiększanie biustu
  • wiczenia hantlami
  • ćwiczenia na porost biustu
  • ćwiczenia na wzrost piersi
  • ćwiczenia na powiększenie pośladków
  • ćwiczenie na powiększenie biustu
  • ćwiczenia powiększenie biustu