Ćwiczenia na jędrny biust

[pulsehover_text preset_name=”perfect bust”]

Jeśli marzy Ci się jędrny biust, ćwiczenia są dobrym rozwiązaniem. Opisałem  już ćwiczenia na powiększenie biustu, a dziś zajmiemy się trochę ćwiczenia które pomogą ci w podnoszeniu biustu i jego ujędrnieniu.
 dobre tabletki odchudzajace ultra slim
Do ćwiczeń na jędrny biust użyjemy lekkich ciężarków, te sam ciężarki użyjemy  do ćwiczeń które pomogą w podnoszeniu biustu.Trening zaczniemy od położenia się na podłodze na twardym podłożu, należy o tym pamiętać gdyż będzie to miało znaczenie na jakość wykonanych ćwiczeń. Trzymając ciężarki połóż ręce wzdłuż ciała. Powoli unoś je na wyprostowanych rękach prostopadle do tułowia. Później powoli odchylaj ręce na zewnątrz. W tedy poczujesz jak napinają się mięśnie klatki piersiowej. Najlepiej wykonać serię około 10 -15 powtórzeń.

[/pulsehover_text]

 

Ćwiczenia te są proste w wykonaniu ale dzięki nim zobaczysz efekty – podnoszenie biustu.

O to inne przykłady ćwiczeń które możesz wykonać w zaciszu swojego domu:

Pozycja stojąca.Wyciągnij prostopadle do tułowia ręce i staraj dotknąć się czubkami palców najdalszego punktu, który znajduje się w zasięgu Twojego wzroku lub horyzontu. Następnie złącz ręce tak, by palce dwóch rąk lekko dotknęły się ze sobą i na przemian staraj się je krzyżować. Ćwiczenie to możesz powtarzać zmieniając kierunki ruchu rąk.

Próbuj systematycznie wykonywać ćwiczenia na jędrny biust, dodatkowo  uzyskasz atrakcyjny wygląd i znacznie wpłyniesz na podnoszenie biustu.

Artykuł znaleziony w google poprzez nastepujące frazy :

  • wiczenia na jdrny biust
  • ćwiczenia na jedrny biust

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *